Gerelateerde inhoud Vorige Volgende
Recente berichten
Samenwerking tussen Association for International Arbitration en Advocatennet

De "Association for International Arbitration" (AIA) werkt samen met advocatennet.be voor de kennisgeving van haar activiteiten. AIA, met vestiging in Brussel organiseert op 21 juni 2012 het internationaal congres over "Arbitration in Commonwealth Independent States countries: current issues".
Verneem er meer over op Advocatennet.be.
Opportuniteiten en bedreigingen in het advocatenberoep

De juridische markt is grondig aan het veranderen. Mr. Barend Blondé, partner FrahanBlondé, legt uit hoe de advocatuur hiermee kan omgaan. Onder meer de volgende vragen komen aan bod:
Is er een nieuw businessmodel mogelijk? Wat met het uurtariefsysteem? Hoe kunnen advocatenkantoren hun efficiëntie verhogen? Hoe kunnen advocatenkantoren de concurrentie aangaan met andere spelers binnen de juridische adviesverlening?
Wekelijks verschijnen nieuwe publicaties over dit onderwerp.
Opleiding "Nieuwe communicatietechnieken" wegens succes herhaald

Afgelopen week vonden de eerste opleidingen rond "Nieuwe communicatietechnieken" plaats. De deelnemers waren erg enthousiast. Een eerste reeks van bijkomende opleidingen is gepland in juni en september.
Barreau de Bruxelles, plechtige openingszitting januari 2011
Door , op 16 februari 2011
Inhoud: Balie Brussel, Gerechtelijk recht, Barreau de Bruxelles
De Barreau de Bruxelles houdt haar jaarlijkse openingszitting in het Brusselse Justitiepaleis. Januari 2011.
Stafhouder Jean-Pierre Buyle ontvangt samen met de voorzitter van de Jeune Barreau, mr. Cedric Lefebvre, tal van vooraanstaande vertegenwoordigers uit de politieke en juridische wereld.
De samenwerking met en tussen de diverse juridische dienstverleners is een belangrijk element in de goede werking van justitie.
Het I.B.J bekroont samenwerking met de Balie in een Protocol.
Powered by Mijnwetboek.be









