Gerelateerde inhoud Vorige Volgende
Recente berichten
Samenwerking tussen Association for International Arbitration en Advocatennet

De "Association for International Arbitration" (AIA) werkt samen met advocatennet.be voor de kennisgeving van haar activiteiten. AIA, met vestiging in Brussel organiseert op 21 juni 2012 het internationaal congres over "Arbitration in Commonwealth Independent States countries: current issues".
Verneem er meer over op Advocatennet.be.
Opportuniteiten en bedreigingen in het advocatenberoep

De juridische markt is grondig aan het veranderen. Mr. Barend Blondé, partner FrahanBlondé, legt uit hoe de advocatuur hiermee kan omgaan. Onder meer de volgende vragen komen aan bod:
Is er een nieuw businessmodel mogelijk? Wat met het uurtariefsysteem? Hoe kunnen advocatenkantoren hun efficiëntie verhogen? Hoe kunnen advocatenkantoren de concurrentie aangaan met andere spelers binnen de juridische adviesverlening?
Wekelijks verschijnen nieuwe publicaties over dit onderwerp.
Opleiding "Nieuwe communicatietechnieken" wegens succes herhaald

Afgelopen week vonden de eerste opleidingen rond "Nieuwe communicatietechnieken" plaats. De deelnemers waren erg enthousiast. Een eerste reeks van bijkomende opleidingen is gepland in juni en september.
Kosteloze juridische bijstand: hoe financieren?
Door Dirk Van Gerven, Jean-Pierre Buyle op 26 januari 2012
Inhoud: Balie Brussel, Gerechtelijk recht
Mr. Dirk Van Gerven en mr. Jean-Pierre Buyle, stafhouders van de Brusselse Balie, stellen een conferentie voor over kosteloze juridische bijstand, die de Balie van Brussel samen met het Ministerie van Justitie organiseert op 8 juni 2012.
Op deze conferentie zal nagedacht worden over twee thema's: enerzijds de toelatingsvoorwaarden voor kosteloze juridische bijstand, en anderzijds de financiering ervan.










