Gerelateerde inhoud Vorige Volgende
Recente berichten
Advocatenwetboek 2012-2013: een must voor iedere advocaat
De Orde van Vlaamse Balies stelt voor: Advocatenwetboek 2012-2013.
Deze nieuwe editie van het Advocatenwetboek bevat onder meer het Reglement van 21 december 2011 in toepassing van artikel 38 en 39 van de wet van 11 januari 1993 tot voorkoming van het gebruik van het financiële stelsel voor het witwassen van geld en de financiering van terrorisme.
Voor al wie met het recht van de advocatuur te maken heeft, is dit wetboek een must.
Samenwerking tussen Association for International Arbitration en Businesslawnet

De "Association for International Arbitration" (AIA) gaat een samenwerking aan met Businesslawnet voor de kennisgeving van haar activiteiten. AIA, met vestiging in Brussel, organiseert op 21 juni 2012 het internationaal congres over "Arbitration in Commonwealth Independent States countries: current issues".
Verneem er meer over op Businesslawnet.eu of op de site van de AIA.
Opportuniteiten en bedreigingen in het advocatenberoep

De juridische markt is grondig aan het veranderen. Mr. Barend Blondé, partner FrahanBlondé, legt uit hoe de advocatuur hiermee kan omgaan. Onder meer de volgende vragen komen aan bod:
Is er een nieuw businessmodel mogelijk? Wat met het uurtariefsysteem? Hoe kunnen advocatenkantoren hun efficiëntie verhogen? Hoe kunnen advocatenkantoren de concurrentie aangaan met andere spelers binnen de juridische adviesverlening?
Wekelijks verschijnen nieuwe publicaties over dit onderwerp.
Openingszitting Balie Brussel 2011: rede stafhouder Van Gerven
Door Dirk Van Gerven op 02 januari 2012
Inhoud: Balie Brussel, Beroepsfederatie
Mr. Dirk Van Gerven, stafhouder Balie Brussel, spreekt de juridische wereld toe over de bijzondere rol van de Balie van Brussel in en voor Europa.
Klik hier voor de volledige toespraak.
Koop uw wetboek, ook digitaal verkrijgbaar voor iPad.
Handleiding van de gedelegeerd rechter
Door: Frank Taildeman Janssens Casteels
Uitgegeven op 02 november 2011










