Gerelateerde inhoud Vorige Volgende
Recente berichten
Samenwerking tussen Association for International Arbitration en Advocatennet

De "Association for International Arbitration" (AIA) werkt samen met advocatennet.be voor de kennisgeving van haar activiteiten. AIA, met vestiging in Brussel organiseert op 21 juni 2012 het internationaal congres over "Arbitration in Commonwealth Independent States countries: current issues".
Verneem er meer over op Advocatennet.be.
Opportuniteiten en bedreigingen in het advocatenberoep

De juridische markt is grondig aan het veranderen. Mr. Barend Blondé, partner FrahanBlondé, legt uit hoe de advocatuur hiermee kan omgaan. Onder meer de volgende vragen komen aan bod:
Is er een nieuw businessmodel mogelijk? Wat met het uurtariefsysteem? Hoe kunnen advocatenkantoren hun efficiëntie verhogen? Hoe kunnen advocatenkantoren de concurrentie aangaan met andere spelers binnen de juridische adviesverlening?
Wekelijks verschijnen nieuwe publicaties over dit onderwerp.
Opleiding "Nieuwe communicatietechnieken" wegens succes herhaald

Afgelopen week vonden de eerste opleidingen rond "Nieuwe communicatietechnieken" plaats. De deelnemers waren erg enthousiast. Een eerste reeks van bijkomende opleidingen is gepland in juni en september.
Stafhouder Van Gerven : Advocatenrun 2012
Door Dirk Van Gerven op 16 februari 2012
Inhoud: Orde van Vlaamse Balies, Balie Brussel
Stafhouder Van Gerven nodigt de advocaten, notarissen, bedrijfsjuristen, gerechtsdeurwaarders uit tot deelname aan de derde editie van de Advocatenrun op zondagnamiddag 25 maart 2012.
De Advocatenrun vindt plaats in de prachtige omgeving van het Museum van Tervuren. Naast talrijke sportieve activiteiten zijn er deze dag ook boeiende rondleidingen voorzien. Kinderen worden allicht aangesproken door de dino's.
Verder licht de heer Van Gerven toe dat op 27 mei van dit jaar de 20 km van Brussel georganiseerd wordt door de advocaten van de balie van Brussel, in samenwerking met Legal Run en de bedrijfsjuristen.
Dank aan volgende partners:
Inschrijven kan u op de site van de Orde van Vlaamse Balies. Klik hier













