Gerelateerde inhoud Vorige Volgende

Verordening Europese Raad 15 maart 2011

Stafhouder Jaspaert verwelkomt advocaat-sta..

Voorstelling Advocaat-Stagiairs Balie Bruss..


Voorstelling Advocaat-Stagiairs Balie Bruss..

Hoe roerende / onroerende goederen schenken?

Das Gesetzbuch: Vorstellung Belgisches Gese..



Advocatennet nieuwsbrief


Inschrijven

Recente berichten

Advocatenwetboek 2012-2013: een must voor iedere advocaat

Door Anne Knops, 21 mei 2012

De Orde van Vlaamse Balies stelt voor: Advocatenwetboek 2012-2013.

Deze nieuwe editie van het Advocatenwetboek bevat onder meer het Reglement van 21 december 2011 in toepassing van artikel 38 en 39 van de wet van 11 januari 1993 tot voorkoming van het gebruik van het financiële stelsel voor het witwassen van geld en de financiering van terrorisme.

Voor al wie met het recht van de advocatuur te maken heeft, is dit wetboek een must.

Samenwerking tussen Association for International Arbitration en Businesslawnet

Door Johan Billiet, 14 mei 2012

De "Association for International Arbitration" (AIA) gaat een samenwerking aan met Businesslawnet voor de kennisgeving van haar activiteiten. AIA, met vestiging in Brussel, organiseert op 21 juni 2012 het internationaal congres over "Arbitration in Commonwealth Independent States countries: current issues".

Verneem er meer over op Businesslawnet.eu of op de site van de AIA.

Opportuniteiten en bedreigingen in het advocatenberoep

Door Mr. B. Blondé, 30 april 2012

De juridische markt is grondig aan het veranderen. Mr. Barend Blondé, partner FrahanBlondé, legt uit hoe de advocatuur hiermee kan omgaan. Onder meer de volgende vragen komen aan bod:

Is er een nieuw businessmodel mogelijk? Wat met het uurtariefsysteem? Hoe kunnen advocatenkantoren hun efficiëntie verhogen? Hoe kunnen advocatenkantoren de concurrentie aangaan met andere spelers binnen de juridische adviesverlening?

Wekelijks verschijnen nieuwe publicaties over dit onderwerp.  


Voorstelling Advocaat-Stagiairs Balie Brussel 2011

Please activate javascript to view our movies.

Door Dirk Van Gerven op 06 september 2011
Inhoud: Balie Brussel, Balie Eupen

Bij de jaarlijkse opening van het nieuwe gerechtelijk jaar, stellen de stagemeesters hun Advocaat-stagiairs voor aan de heer Eerste Voorzitter en de heer Procureur-Generaal het Hof van Beroep.

In Brussel leggen op 1 september 2011 meer dan 200 Advocaat-stagiairs bij de Balies van Brussel, Bruxelles, Leuven en Nivelles aansluitend de eed af.
Meer informatie over de advocatuur vindt u bij de balies hiervoor vermeld, of bij de Orde van Vlaamse Balies, Ordre des barreaux francophones et germanophone.
Raadpleeg ook de andere publicaties ism de Balies van Brussel en Bruxelles
Raadpleeg ook de publicaties van Bicentenaire Balie Brussel. Wekelijks nieuwe publicaties!

Mijnwetboek.be voor uw wetboeken op Ipad, Iphone, Mac en PC. Ook in het frans en het duits verkrijgbaar.
 

Op zoek naar meer video’s? Klik dan op één van volgende onderwerpen:

Koop uw wetboek, ook digitaal verkrijgbaar voor iPad.

Advocatenwetboek


Door: Orde van Vlaamse Balies

Uitgegeven op 26 november 2010

De wapenwetgeving


Door: Peter De Smet

Uitgegeven op 19 maart 2011



Contact Mijn wetboek © Knops Publishing 2012